Понеділок - П'ятниця 09:00-18:00
office@aplisens.com.ua

Про компанію

Наша мета

Допомога галузям енергетики, хімічної, нафтопереробної, фармацевтичної та харчової промисловості у вирішенні проблем вимірювання, регулювання та обробки тиску на підприємствах, високоякісним і надійним обладнанням виробництва «Групи компаній APLISENS».

Ключові цінності

  • Надійність — це найперша цінність нашої компанії;
  • Висока якість надання послуг та пошук ефективних рішень.
  • Кваліфіковане та індивідуальне обслуговування кожного клієнта.
  • Побудова відкриті і чесні відносин, зважаючи на всі побажання клієнта.

APLISENS S.A. є відомим лідером серед постачальників у галузі промислового контрольно-вимірювального обладнання. Пропонує широкий асортимент високоякісних приладів для вимірювання тиску, перепаду тиску, рівня температури та витрати, які використовуються у багатьох галузях промисловості.

Компанія заснована в 1992 році. ЇЇ головний офіс знаходиться у Варшаві, де розміщені основні виробничі потужності, оснащені найсучаснішими технологіями, що дозволяють виготовляти продукцію на найвищому світовому рівні.

APLISENS S.A. має численні філії, технічні та комерційні представництва в багатьох країнах світу. Кваліфікована команда технічних консультантів Aplisens має знання та досвід у галузі застосування пропонованих приладів і завжди рада надати допомогу своїм клієнтам.

11 лютого 2005 року в Тернополі було створено спільне українсько-польське підприємство ТОВ «АПЛІСЕНС-ТЕР», яке в 2009 році перейменоване в ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ АПЛІСЕНС» і до сьогодні є ексклюзивним представником APLISENS S.A. в Україні.

На даний час ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ АПЛІСЕНС» в Україні є одним з основних та надійних постачальників в області вимірювання тиску, рівня, температури та витрати. Крім того, компанія надає консультаційні послуги, пов’язані із застосуванням обладнання торгової марки APLISENS, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування.

В 2018 році на базі сервісного центру ТОВ «ГК АПЛІСЕНС» створено відділ АСКВ з метою надання допомоги підприємствам України в удосконаленні існуючих та розвитку нових комплексних рішень з автоматизації технологічних процесів, оснащенні їх сучасним контрольно-вимірювальним обладнанням і програмним забезпеченням.