Понеділок - П'ятниця 09:00-18:00
office@aplisens.com.ua

Історія компанії

1992

 

Шість співробітників відділу досліджень та розробок вимірювальних приладів Індустріального інституту автоматики та вимірювань “PIAP” створили Aplisens sc. Компанія закупила в Інституті технології незавершене виробництво та матеріали.

1999

 

Передача штаб-квартири та виробничого заводу у власні будівлі у Варшаві за адресою вул. Морелова, (у наступні роки завод розширюється). Поточне місцезнаходження APLISENS SA.

2001

 

Рішення про географічну експансію в країні та за кордоном: плани створити філії в Оструві-Велькопольському та Москві. Створення дочірньої компанії Aplisens Москва. Початок продажів продукції Aplisens на східних ринках.

2004

 

Створення дочірнього підприємства OSK Sp. z o. o., яке виробляє пристрої та деталі з кислотостійкої сталі, що використовується у виробах Aplisens. Створення дочірнього підприємства OSK Sp. z o. o., яке виробляє пристрої та деталі з кислотостійкої сталі, що використовується у виробах Aplisens.

2005

 
Створення дочірньої компанії ТОВ Aplisens – Ter. (Аплісенс Тернопіль, Україна). Компанія поширює продукцію Aplisens по всій Україні.

2008

 

Створення дочірньої компанії Aplisens GmbH із головним офісом у місті Хайзенштам (Німеччина) як опори для експансії на німецькомовні ринки. Перетворення Aplisens sp z oo в акціонерне товариство Aplisens SA. Поглинання Controlmatica ZAP-Pnefal Sp. z o. o. Аплісенс підписав угоду з компанією Mera – Pnefal SA про контроль над Controlmatica. В рамках договору 22 вересня 2008 року Aplisens придбав 50,01% акцій Controlmatica ZAP-Pnefal Sp. z o. o. Також 22 вересня 2008 р. Controlmatica ZAP-Pnefal Sp. z oo уклав угоду про придбання решти власних акцій компанії Mera Pnefal SA для викупу, в результаті чого Aplisens стане єдиним акціонером цієї компанії. Придбання 49,00% акцій OSK Sp. z o. o. від його співзасновника. Aplisens стає єдиним власником OSK.

2009

 

Публічне розміщення акцій на Варшавській фондовій біржі. В рамках публічного розміщення компанія продала 2 500 000 акцій та залучила 15 мільйонів злотих. Кошти, отримані від випуску, будуть спрямовані на органічний розвиток та придбання потенційних підприємств у галузях. Злиття з дочірньою компанією OSK Produkcji Urządzeń i Parts ze stal ze stalnej Sp. z o. o.

2010

 

Створення дочірньої компанії APLISENS Франція. Компанія розповсюджує продукцію Групи на французькому ринку.

2011

 

Реєстрація дочірнього підприємства в APLISENS CZ sro в Чеській Республіці. Компанія займається дистрибуційною діяльністю на ринках Чехії та Словаччини.

2012

 

У першій половині 2012 року розпочато інвестиції у будівництво виробничого заводу в ТЕС в Радомі та злиття з дочірньою компанією Controlmatica ZAP-Pnefal Sp. z o. o.

2013

 

Жовтень (початок будівництва заводу з виробництва датчиків температури та перетворювачів у Кракові), кінець 2013 року – завершення будівельних робіт у Радомі.

2014

 

Початок виробництва в Радомі. Реєстрація дочірньої компанії APLISENS Srl із головним офісом у місті Яссі, Румунія (APLISENS Румунія). Метою створення APLISENS Румунія є збільшення продажів продукції APLISENS на румунському ринку.

2016

 

Прибудова офісної будівлі за адресою вул. Morelowa у Варшаві для потреб відділу досліджень та розробок та відділу маркетингу (завершено у 2017 році)

2018

 

Початок інвестицій у Радом, пов’язаних з виробництвом електромагнітних витратомірів. Придбання 100% акцій CZAH-POMIAR Sp. z o. o. Створення дочірньої компанії APLISENS Eurasia Elektrik Elektronik Limited Sirketi в Туреччині.