ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Інтелектуальний перетворювач температури LI-24 в корпусі з кріпленням під DIN-рейку для роботи з термометрами опору, а також термоелектричними датчиками типу

Перетворювачі температури LI-24 призначені для перетворення активного опору термометрів опору, а також напруг термоелектричних датчиків типу в уніфікований струмовий сигнал 4 - 20 мА.

 • Вихідний сигнал 4 ÷ 20 мА + HART
 • Гальванічна розв'язка (ВХ-ВИХ)
 • Можливість програмування типу датчика і діапазону
 • 2, 3 і 4-х провідна схема підключення термометрів опору
 • Виконання Ех
 • Технічні дані


   

  Призначення, функція

  Перетворювачі температури LI-24 призначені для перетворення збільшень активного опору термометрів опору, а також перетворення збільшень напруг термоелектричних датчиків в уніфікований сигнал 4 ... 20 мА. Здійснюють цифрову фільтрацію, компенсацію температури холодного спаю термопари, компенсацію активного опору ліній зв'язку з термометрами опорів, а також компенсацію нелінійності характеристики датчика. Перетворювач конфігурується як одно, двоканальний. У випадку двоканального режиму дозволяє вимірювати різницю температур, средню температуру, средню температуру з редунданцією, а також максимальну або мінімальну температуру. Компенсація температури холодного спаю термопари може бути виконана з допомогою вбудованого в перетворювач датчика, зовнішнього датчика Pt100 або запрограмованої постійної температури.

   

  Спосіб замовлення та детальний опис дивіться в документації.

  Документація


  Контактна інформація

  Телефони для зв’язку

  тел./факс +38 (0352) 23-54-54, +38 (067) 350-90-83

  По питанням сервісу і ремонту (технічна підтримка)

  +38 (067) 672-65-93, +38 (067) 353-11-18

  Отримати консультацію
  © 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
  Виробництво і постачання
  контрольно-вимірювальної апаратури
  Сайт розроблений в студії Олега Потапова