ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Гідростатичний зонд глибини типу SG-25S для вимірювання рівня стічних вод

Гідростатичний зонд глибини SG-25S призначений для вимірювання рівня рідини, яка характеризується наявністю забруднень і суспензії.

 • Будь-яка ширина діапазону вимірювань від (0 ÷ 2) до (0 ÷ 20) м H2O
 • Інтегрована внутрішня схема захисту від перенапруги
 • Іскробезпечне виконання 0ExiaIICT6 X
 • Технічні дані


  Призначення

  Гідростатичний зонд глибини SG-25S призначений для вимірювання рівня рідини, яка характеризується наявністю забруднень і суспензії. Зазвичай використовується для вимірювання рівня стічних вод у станціях перекачування, бродильних камерах, відстійниках і т. П.

  Принцип дії, конструкція

  Вимірювання рівня за допомогою зонда здійснюється шляхом використання прямої залежності між висотою стовпа рідини і викликаним гідростатичним тиском. Вимірювання тиску здійснюється на рівні мембрани зануреного зонда і співвідноситься до атмосферного тиску за допомогою капіляра, що знаходиться в кабелі.

  Застосування спеціального роздільника з великою і відкритою мембраною зі збільшеною товщиною, зменшує метрологічний вплив осадів, на поверхні мембрани. Це сприяє тривалій і правильній роботі зонда в забрудненому вимірювальному середовищі (також з властивостями стирання напр. Наявність піску), а також полегшує промивку ніжним струменем проточної води (мийка водою під тиском загрожує пошкодженням зонда).

  Вимірювальним елементом є п'єзорезистивний кремнієвий тензомодуль, відділений від середовища вимірювання роздільною мембраною. Суміщений з датчиком електронний підсилювач, стандартизує сигнал, оснащений схемою захисту від перенапруги, що захищає зонд від пошкоджень, викликаних перешкодами індукованим грозовим розрядом або електроенергетичною взаємодією обладнання.

  Монтаж, експлуатація

  Опущений на заданий рівень зонд може вільно висіти на кабелі або лежати на дні резервуара. При необхідності кабель з капіляром можна подовжити стандартним електричним кабелем. При з'єднанні кабелів капіляр не повинен перекриватися (тиск всередині має дорівнювати атмосферному тиску). Місце з'єднання кабелів має забезпечувати захист капіляра від попадання в нього рідини або інших забруднень. У разі змотування кабелю зонда, мінімальний діаметр згортання повинен бути не менше 20 см, а також неприпустимі механічні пошкодження кабелю. Не рекомендується скорочувати довжину кабелю зонда виготовленого безпосередньо на заводі.

  У резервуарі, в якому намічається турбулентність (робота мішалок, турбулентний приплив) зонд монтується в екранованій трубі (напр. З полівінілхлориду). Підйом зонда з резервуара полегшить трос, закріплений на несучому кільці.

   

  Спосіб замовлення та детальний опис дивіться в документації.

   

  Документація


  Контактна інформація

  Телефони для зв’язку

  тел./факс +38 (0352) 23-54-54, +38 (067) 350-90-83

  По питанням сервісу і ремонту (технічна підтримка)

  +38 (067) 672-65-93, +38 (067) 353-11-18

  Отримати консультацію
  © 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
  Виробництво і постачання
  контрольно-вимірювальної апаратури
  Сайт розроблений в студії Олега Потапова