ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Гідростатичні зонди рівня типу PC-28P і SP-50

Гідростатичні зонди рівня призначені для вимірювання рівня рідини у відкритих резервуарах, каналах, у вимірювальних діафрагмах відкритих каналів, струменях і т.п.

 • Будь-яка ширина діапазону вимірювань від (0 ÷ 200) до (0 ÷ 1800) мм H2O
 • Іскробезпечне виконання 0ExiaIICT6 X
 • Технічні дані


  Призначення, конструкція

  Гідростатичні зонди рівня призначені для вимірювання рівня рідини у відкритих резервуарах, каналах, у вимірювальних діафрагмах відкритих каналів, струменях і т.п.

  Вимірювання рівня за допомогою зонда здійснюється за допомогою використання прямої залежності між висотою стовба рідини і гідростатичним тиском. Вимірювання тиску здійснюється на рівні роздільної мембрани.

  Електронний підсилювач, який стандартизує сигнал знаходиться під дзеркалом засобу вимірювання в корпусі зі ступенем захисту IP 54 або IP 67 залежно від використовуваного електричного з'єднання. Електричні дроти що з'єднують підсилювач з датчиком знаходяться в трубі Ø17,2 × 1,6, яка є конструкційним елементом зонда.

  Зонди SP-50 і PC-28P відрізняються один від одного корпусом електронної схеми. Зонд SP-50 виконується єдино зі штепсельним роз'ємом і ступенем захисту IP 54, не має іскробезпечного виконання.

  Монтаж, експлуатація

  Зонд монтується будь-яким способом із збереженням наступних умов:

  • зонд повинен бути закріплений за допомогою труби Ø17,2;
  • максимально допустимий рівень рідини повинен бути нижче електричної частини зонда;
  • передбачаючи використання фланцевого з'єднання для монтажу зверху резервуара, необхідно замовити його разом із зондом, тому що ці з'єднання монтуються в ході виробництва зонда.

  Зонд не вимагає регулярного обслуговування. Забруднення мембрани видаляються розчиненням виниклого нальоту. Забороняється механічна очистка мембрани.

  Для проведення тимчасового калібрування користувач має можливість коригування "нуля" і діапазону вимірювань за допомогою потенціометрів без взаємодії настроювань.

   

  Спосіб замовлення та детальний опис дивіться в документації.

  Документація


  Контактна інформація

  Телефони для зв’язку

  тел./факс +38 (0352) 23-54-54, +38 (067) 350-90-83

  По питанням сервісу і ремонту (технічна підтримка)

  +38 (067) 672-65-93, +38 (067) 353-11-18

  Отримати консультацію
  © 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
  Виробництво і постачання
  контрольно-вимірювальної апаратури
  Сайт розроблений в студії Олега Потапова