ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Інтелектуальний перетворювач (датчик) перепаду тиску APR-2200 з дистанційними роздільниками

Перетворювач APR-2200 призначений для вимірювання різниці тисків газу, пари та рідини там, де необхідне застосування мембранних сепараторів.

 • Різноманітне використання, у тому числі вимірювання гідростатичним методом: рівня в закритих резервуарах (під тиском), щільності і межі фаз
 • Можливість конфігурації початку і кінця діапазону вимірювань (також шляхом заданого тиску)
 • Вихідний сигнал 4 ... 20 мА, 0 ... 20 мА, 0 ... 5 мА + протокол HART
 • Основна приведена похибка ± 0,1%, цифрова компенсація додаткових похибок
 • Вибухобезпечне виконання 0ExiaIICT4 / Т5 / Т6 X, 1ExdIICT5 / T6 X
 • Комплект приймача тиску конструктивно зібраний методом зварювання, що гарантує довготривалу герметичність блоку в цілому
 • Технічні дані


  Призначення, конструкція

  Перетворювач APR-2200 призначений для вимірювання різниці тисків газу, пари та рідини там, де необхідне застосування мембранних сепараторів, а точки відбору імпульсів тиску можуть бути віддалені один від одного на кілька метрів. Типовим застосуванням є: гідростатичні вимірювання рівня в закритих резервуарах, щільності і межі фаз, а також вимір перепаду тиску на фільтрах, різниці тисків між середовищами на пастеризаторах і т.п. Пропоновані типи роздільників дають можливість зробити виміри більшості властивостей середовищ вимірювання. Вимірювальним елементом є п'єзорезистивного кремнієва монолітна структура, відокремлена від середовищ вимірювання роздільними та компенсаційної мембранами, а також самою системою дистанційного поділу. Спеціальна конструкція вимірювального модуля забезпечує стійкість до ударних впливів вимірюваним тиском і перевантаження до 4 MPa. Електронний системний блок розташований в циліндричному корпусі перетворювача зі ступенем захисту IP 65 або IP 66.

  Увага:

  відповідне конструктивне виконання повного комплекту перетворювача, роздільників, капілярів і відповідний вибір манометричної жікості, залежить від багатьох факторів, таких як: фізичні, хімічні властивості і диапозон температур середовища виміру, відстані роздільників по вертикалі, ізмірітельного діапозона і статичного тиску, діапозона температур навколишнього середовища, а також технічсекіх умов монтажу роздільників до об'єкта. Консультанти фірми "Аплісенс" допоможуть Вам підібрати оптимальний комплект.

   

  Спосіб замовлення та детальний опис дивіться в документації.

  Документація


  Контактна інформація

  Телефони для зв’язку

  тел./факс +38 (0352) 23-54-54, +38 (067) 350-90-83

  По питанням сервісу і ремонту (технічна підтримка)

  +38 (067) 672-65-93, +38 (067) 353-11-18

  Отримати консультацію
  © 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
  Виробництво і постачання
  контрольно-вимірювальної апаратури
  Сайт розроблений в студії Олега Потапова