Як розмістити замовлення?

Для придбання продукції компанії ТОВ "Група компаній Аплісенс" необхідно оформити замовлення. Правила оформлення кода замовлення описані в кінці технічних характеристик кожного виробу в PDF файлах. (див. каталог продукції).

Наприклад, Вам необхідний перетворювач тиску PC-28 з дівпазоном вимірювання від 0 до 600 кПа, з електричним з’єднанням типу PD, і штуцером M20*1,5,з отвором 4 мм.

Код замовлення буде виглядати так: PC-28/0...600 kPa/PD/M. Для зручності ми пропонуємо Вам заповнити опитувальні листи: манометри, перетворювачі тиску, перетворювачі різності тиску, рівень сипучих речовин, витратоміри.

Оформлене замовлення або опитувальні листи необхідно відправити на e-mail: office@aplisens.com.ua, або передати факсом за номером +38(0352)23-54-54. В замовленні або опитувальному листі необхідно вказати область, район, місто, назву організації, телефон, факс, e-mail і П.І.Б контактної особи.

Через деякий час Вам надішлють комерційну пропозицію, в якій буде вказана ціна і строки поставки на замовлену Вами продукцію.

Якщо дані умови Вас влаштовують, Вам буде надіслано рахунок на оплату.

При великих замовленнях, за бажанням замовника, укладається договір.

На великі об’єми і постійним клієнтам передбачені знижки.

Якщо виникають питання з приводу оформлення коду або заповнення опитувального листа, дзвоніть нам:

© 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
Виробництво і постачання
контрольно-вимірювальної апаратури
Сайт розроблений в студії Олега Потапова