Виставка Електрика 2018

XIV спеціалізована виставка «ЕЛЕКТРИКА 2018» відбудеться...

XIV спеціалізована виставка «ЕЛЕКТРИКА 2018» відбудеться 21-23 березня 2018. Місце зустрічі: Палац спорту «Україна», вул. Мельника, 18, м. Львів

Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2018" надає прекрасну можливість скористатися досвідом ведучіх виробників, ознайомитись з самими сучасними технологіями для виробництва, передачі і розподілення електроенергії, новітніми енергоефективними освітлювальними технологіями і устаткуванням для промислового, комунального архітектурного і спеціального освітлення, промисловою автоматикою. Особливу увагу на виставці буде приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів, а також електроним компонентам.

На виставці також буде представлена продукція радіоелектроної, електротехнічної промисловості, приладобудівництва, промислових систем автоматизованого управління, засоби для передаці і розподілу електроенергії і системи енергозбереження.

Найновітніші технології, устаткування і матеріали, які будуть представлені на виставці, є потужним фактором модернізаціх і технічного переозброєння промислових і будівельних предприємств, підвищення їх конкурентоспроможності. Виставка дозволить прогнозувати розвиток промисловості і впливати на процеси, які в ній відбуваються.

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag, засоби для автоматизації білоруської фірми Европрибор: модульні контролери, відеографічні комплекси, багатоканальні реєстратори.

 

Відвідавши наш стенд Ви зможете отримати всі необхідні матеріали і консультації технічних фахівців.

22.02.2018 27

Читайте також

ТОВ «ГК Аплісенс» стало офіційним торговим представником на території України компанії ТОВ «НВЦ«Европрибор», Білорусь ...
Фірмою Aplisens випущений новий електромагнітний витратомір типу РЕМ-1000 ...
Запрошуємо менеджерів з продажів...
© 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
Виробництво і постачання
контрольно-вимірювальної апаратури
Сайт розроблений в студії Олега Потапова