Виставка Машинобудування. Металургія - 2017

Запрошуємо відвідати 25 міжнародну спеціалізовану виставку енергетики в м. Запоріжжя...

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати 25-у міжнародну спеціалізовану виставку енергетики машинобудування та металургії "Машинобудування. Металургія-2017", яка відбудеться 23-25 травня 2017 року в м. Запоріжжя, у виставковому центрі «Козак-Палац».

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), а також датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag.

Запорізька виставка «Машинобудування. Металургія-2017»- одна з найбільших виставок в Україні, щорічно представляє новинки вітчизняних підприємств і представників зарубіжних компаній, зайнятих у сфері машинобудування, енергетики, металургії. Щорічно виставку відвідують тисячі фахівців з України, СНД, Східної та Центральної Європи. У виставці «Машинобудування. Металургія - 2017» візьмуть участь понад 170 експонентів, які представлять повний спектр сучасних технологій, розробок, матеріалів і послуг сучасної промисловості.

Підходьте до стенду АПЛІСЕНС, будемо Вам раді.

25.04.2017 41

Читайте також

Запрошуємо менеджерів з продажів...
Фірмою Aplisens випущений новий перетворювач температури LI-24ALW...
Випущено новий інтелектуальний перетворювач температури LI-24G...
© 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
Виробництво і постачання
контрольно-вимірювальної апаратури
Сайт розроблений в студії Олега Потапова