XIV МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE - 2016

Запрошуємо відвідати XIV Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE в м. Києві...

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати XIII Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE - 2016, котрий відбудеться 8-10 листопада  2016 року в м. Київ, в Міжнародному виставковому центрі, Броварський проспект, 15, ст.м. «Лівобережна». 

Спеціалізована виставка AQUA UKRAINE - це широкий асортимент вітчизняної та зарубіжної трубної продукції, арматури, фільтрів для очищення води, насосів, а також іншого обладнання, технологій і матеріалів, які використовуються у сфері водопостачання та водовідведення, у водопідготовці, обробці води і стоків, включаючи промисловий, комунальний і побутовий аспекти цієї тематики.

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тисків, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), а також датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag.

 

Відвідавши наш стенд Ви зможете отримати всі необхідні матеріали і консультації технічних спеціалістів.

07.10.2016 22

Читайте також

Запрошуємо менеджерів з продажів...
Фірмою Aplisens випущений новий перетворювач температури LI-24ALW...
Випущено новий інтелектуальний перетворювач температури LI-24G...
© 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
Виробництво і постачання
контрольно-вимірювальної апаратури
Сайт розроблений в студії Олега Потапова