Про компанію

  

Фірма APLISENS була створена у Варшаві у1992 році. Її засновниками були шість інженерів Промислового Інституту Автоматики та Вимірювань, які володіли технологією серійного виробництва датчиків тиску. За час роботи в інституті вони набули великого досвіду в проектуванні і виготовленні електроних датчиків тиску і різниці тисків, застованих на тензометричних і п’єзорезисторних технологіях, у тому числі при впровадженні ліцензії фірми Honeywell, а також при виготовленні датчиків тиску для електростанцій, в тому числі і атомних. Окрім того, засновники фірми були конструкторами і здійснювали контроль над виробництвом мембраних роздільників, що використовувались в рівному ступені як для манометрів, так і для датчиків тиску і різниці тисків.

З самого початку існування фірми APLISENS основною її метою було виробництво широкого асортименту обладнання для вимірювання тиску і різниці тисків. В процессі виробництва були застосовані найсучасніші технології, що гаратнують високу якість і надійність обладнання. В начальному періоді своєї діяльності фірма APLISENS випускала тільки датчики тиску, з аналоговим вихідним сигналом. Потім в асортимент продукції, що випускалася, ввійшли датчики різниці тисків, датчики рівеню, зонди глибини і цифрові індикатори – усі з аналоговим вихідним сигналом.

Відгукуючись на зростаючі вимоги клієнтів, фірма в 1996 році почала роботи по проектуванню нового сімейства датчиків тиску – інтелектуальних. Їх виробництво було почато у 1999 році на спеціально побудованому заводі з використанням технологічної бази кращих світових фірм. На наступний рік сімейство інтелектуальних датчиків поповнилося датчиками різниці тисків, датчиками рівеня, а також мембраними сепараторами, виготовленими з таких матеріалів, як: нержавіюча сталь, титан, тантал, сплав "hastelloy" і фторопласт.

Забеспечити високу якість продукції, керівництву фірми дозволяють наступні принципи:

  • Контроль і відбір виробів на кожному етапі процеса виробництва.
  • Автоматизація і комп’ютерізація виробництва з метою забеспечення повторюванності і виключення можливих помилок робітників.
  • Постійне вдосконалення технології.
  • Забеспечення чіткої організації і сприятливих умов праці.

Маркетингова орієнтація підприємства: установка на потреби клієнтів і формування у робітників на кожному робочому місці почуття відповідальності за інтереси фірми.

Фірма APLISENS гарантує швидку поставку своїх виробів, повне гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також взаємне співробітництво і допомогу клієнтам в рішенні проблем вимірювання тиску, різниці тисків і рівенів різноманітних робочих рідин, що використовуються в різних галузях промисловості.

    

UWT GmbH виросла із сімейного підприємства, заснованого Петером і Гердою Шропп у місті Кемптен, Німеччина. Виробництво зародилося в прибудові до будинку, але вже тоді була забеспечена висока якість продукції. На той час ніхто не міг і припустити, що підприємство виросте у всесвітньо відому фірму по виробництву техніки для вимірювання рівня заповнення.

Зараз компанія займає достойне місце в ряду виробників датчиків і є компетентним партнером з питань техніки для вимірювання рівня будь-яких сипучих матеріалів. Наша перевага – це наші продукти: ротаційний датчик-реле рівня Rotonivo, вібраційний датчик-реле рівня Vibranivo, електро-механічна система для безперервного вимірювання Nivobob (UWT Lot SLS) і акустичний датчик для безконтактного вимірювання рівня заповнення Nivowave. У всьому світі нас цінують як спеціалістів, що пропонують рішення, орієнтовані на вимоги клієнта. Наші продукти відрізняются простотою у використанні, високою надійністю і довгим терміном служби.

У прийнятті рішень керівний состав фірми завжди опирається на солідні основоположні цінності підприємницької філософії. Фірма UWT сертифікована за стандартом ISO 9001:2000 (DQS/IQNet) і постійно розширює види сертифікації на свою продукцію (AТЕХ, FM, CSA), орієнтуючись на вимоги міжнародних ринків. Високомотивована, віддана своїй справі, орієнтована на завтрашній день команда завжди готова кваліфіковано відповісти на всі Ваші запитання, стосовно техніки для вимірювання рівня заповнення.

Девіз фірми: „simply working“ – просто працює, означає чітко налагоджене співробітництво для наших ділових партнерів, а також геніально простий принцим роботи нашої техніки, корті полегшують споживачам повсякденну роботу.

   

FLOMAG s.r.o. є ведучим чеським виробником індукційних витратомірів. Компанія була заснована наприкінці 1992 року і вже через рік представляла на ринку свій перший витратомір. Через деякий час, продукція фірми вже встановлювалася в різних галузях промисловості: на водоканалах і очисних станціях, цукрових, хімічних, маширобудівних заводах. На підприємстві діє система якості EN ISO9001:2001.

Дякуючи власному конструкторському відділу підприємство може гнучко реагувати на вимоги клієнтів і пропонувати індивідуальні рішення відповідно фактичній необхідності.

Власні розробки гарантують ефективне виробництво і достатньо низькі ціни.

Висока якість продукції дозволяє активно конкурувати з іншими, вже добре відомими представниками на ринку.

FLOMAG s.r.o. має свої представництва в країнах Західної Європи, а саме в Італії, Іспанії, Англії. Компанія успішно поставляє свою продукцію і за межі Європи – в Єгипет, Перу, Південну Корею, Росію і т.д. Сумарно експорт становить біля 80%.

FLOMAG s.r.o. має власну калібрувальну лабораторію, акредитовану згідно ISO17025.

© 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
Виробництво і постачання
контрольно-вимірювальної апаратури
Сайт розроблений в студії Олега Потапова