ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Інтелектуальний перетворювач температури типу GI-22 для роботи з термометрами опору Pt100, 100H і термоелектричними датчиками: K, J, S, B, N, T

Перетворювачі температури GI-22 призначені для перетворення активного опору термометрів опору, а також перетворення напруг термоелектричних датчиків в уніфікований сигнал 4 ... 20 мА.

 • Гальванічна розв'язка (вхід-вихід)
 • Можливість програмування вимірювального діапазону і типу термодатчика
 • Компенсація температури холодного спаю термопари
 • Компенсація активного опору ліній зв'язку з термометрами опору (трьохпровідна схема)
 • Вихідний сигнал 4 - 20 мА 2-х провідна лінія зв'язку
 • Технічні дані


  Призначення, функція

  Перетворювачі температури GI-22 призначені для перетворення збільшень активного опору термометрів опору, а також перетворення збільшень напруг термоелектричних датчиків в уніфікований сигнал 4 ... 20 мА.

  Здійснюють цифрову фільтрацію, компенсацію температури холодного спаю термопари, компенсацію активного опору ліній зв'язку з термометрами опорів, а також компенсацію нелінійності характеристики датчика. Гальванічна розв'язка «вхід-вихід» дозволяє працювати з будь-яким джерелом сигналу, а також забезпечує високу надійність використання перетворювача в промислових умовах. Перетворювач монтується в голівках датчиків температури типу CTR або CTU. Електричне приєднання можна здійснювати проводом з перетином до 2,5 мм2.

  Якщо споживач у своєму замовленні визначить тип датчика і вимірювальний діапазон, «Аплісенс» доставить перетворювач, конфігурований відповідно до замовлення. Зміни в конфігурації перетворювача, споживач може доручити фірмі «Аплісенс» або провести їх самостійно, за допомогою комп'ютера РС, з використанням конвертера і спеціального програмного забезпечення АТ.

  Окрім можливості зміни діапазону вимірювань і типу датчика, програмне забезпечення дозволяє: конфігурувати поведінку перетворювача при обриві ланцюга датчика, калібрувати перетворювач, проводити коригування ділянки характеристики виходу і зміщувати характеристику на постійну величину.

   

  Спосіб замовлення та детальний опис дивіться в документації.

   

  Документація


  Сертифікати, які підтверджують даний прилад

  Контактна інформація

  Телефони для зв’язку

  тел./факс +38 (0352) 23-54-54, +38 (067) 350-90-83

  По питанням сервісу і ремонту (технічна підтримка)

  +38 (067) 672-65-93, +38 (067) 353-11-18

  Отримати консультацію
  © 2015 Група компаній «АПЛИСЕНС».
  Виробництво і постачання
  контрольно-вимірювальної апаратури
  Сайт розроблений в студії Олега Потапова