Виставка КВП, Енергетика, Електроніка

Запрошуємо відвідати 18-20 жовтня 19-у спеціалізовану виставку КВП в м. Харкові...

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати 19-у спеціалізовану виставку КВП, енергетика, електроніка "КВП-2017", яка відбудеться 18-20 жовтня 2017 року у м. Харкові, в ПВЦ "Радмір Експохол" (вул. Академіка Павлова, 271).

Виставка "КВП. ЕЛЕКТРОНІКА. ЕНЕРГЕТИКА" проводиться в місті Харкові, який є найбільшим промисловим і науковим центром східної України. Це значуща подія, відома далеко за межами східного регіону України, яка знайомить фахівців з останніми досягненнями в представлених галузях.

Учасники виставки - виробники і постачальники з різних регіонів України, українські представники відомих іноземних компаній, закордонні підприємства.

На виставці буде представлений широкий спектр приладів і обладнання, засобів промислової автоматизації, спеціалізованих комп'ютерних систем і мереж, електронних комплектуючих виробів, трансформаторів, високовольтного устаткування, низьковольтної апаратури, електромонтажного устаткування і інструментів.

Спеціальна експозиція виставки присвячена новим розробкам в області енергоефективності та енергозбереження.

В рамках виставки пройдуть тематичні семінари для фахівців.

Виставка стане ефективним майданчиком для обміну досвідом між професіоналами ринку з метою розширення торгово-економічних, науково-технічних зв'язків і міжрегіональної співпраці.

Відвідування виставки буде цікаво керівникам і фахівцям профільних підприємств, проектних організацій, інвестиційних компаній, підприємств житлово-комунальної сфери.

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag, засоби для автоматизації білоруської фірми Европрибор: модульні контролери, відеографічні комплекси, багатоканальні реєстратори.

 

Відвідавши наш стенд Ви зможете отримати всі необхідні матеріали і консультації технічних фахівців.

18.09.2017 68

Читайте також

ТОВ «ГК Аплісенс» стало офіційним торговим представником на території України компанії ТОВ «НВЦ«Европрибор», Білорусь ...
Фірмою Aplisens випущений новий електромагнітний витратомір типу РЕМ-1000 ...
Запрошуємо менеджерів з продажів...
© 2015 Група Компаній «АПЛІСЕНС».
Виробництво і постачання
контрольно-вимірювальної апаратури
Сайт розроблений в студії Олега Потапова